Linnus

Meite viikingiküla krooniks on uhke viikingilinnus koos pealikumõõtu pikkmaja Odrakojaga. Linnusehoovis oled oodatud kätt proovima vibulaskmises, kirveviskes ja vahvates osavusmängudes. Tegevuskojad omakorda pakuvad põhjalikumat ajastu avastamist. Linnuse õuel ja laval toimub suviläbi erinevaid teemapäevi ja kontserte.

Emandakoda

Emandakoja varasalved on põhjatud ja suviläbi saab emanda juhendamisel kõiksugu põnevaid viikingioskusi õppida ja avastada. Nagu näiteks viikingite lameleiba lõkketulel küpsetada või savist ruunikivi voolida.

Sepikoda

Linnuse sepikojas annab viikingisepp ääsile kuuma ja alasile valu ning avab sepatöö telgitaguseid. Huvilised saavad endale mälestuseks naelapead lüüa või tinamünti valada.

Relvakoda

Viikingi au ja uhkus olid tema relvad ja sõjarüü. Relvakojas saad lähemalt uudistada nii mõõku, sõjakirveid kui kaitsvat raudrüüd koos kõige lisanduvaga.

Vibu ja kirve hoov

Hoolitseme selle eest, et meite juurde tullakse külalisena, aga lahkutakse tõelise viikingina. Seetõttu on igaüks oodatud oma oskusi lihvima vibulaskmises ja kirveviskamises.