ASVA VIIKINGIKÜLA ODRAKOJA AVAMISE I ETAPP

Projekti lühikirjeldus:
Projekti raames alustatakse Asva Viikingiküla peamajja Odrakoja rajamist, teostades vajalikud ehituslikud ettevalmistustööd ning luuakse temaatilise interjööri visuaal ja töötatakse välja menüü.

Eesmärk: Projekti eesmärgiks on ajastutruu toitlustuskohaga laiendada senist kliendisegmenti ja pakkuda Asva viikingite külastusele lisandväärtust, niisamuti luua võimalused pakkumaks erinevaid temaatilisi teenuseid gruppidele.

Tulemus: Projekti tulemusena on valminud Odrakoja rajamiseks vajalikud ehituslikud projektid, paigaldatud biopuhasti ning kanalisatsioon. Loodud on siseruumide visualiseering, välja töötatud ajastukohane menüü ja näidised, ning teostatud turundustegevused.

Projekti toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Toetuse summa: 13 272 €

Projekti kestus: 01.09.2020 – 31.05.2021

Saaremaa Viikingite Keskuse arendamine

Meede:
Turismisektori tootearenduse toetus

Projekti nimetus:
“Saaremaa Viikingite Keskuse arendamine”, mille raames toetatakse 185 928,37 euroga Asva Viikingiküla arendamise tegevusi.

Eesmärk ja tulemus:
Tegevuste tulemusel arendatakse hooajalisest Asva Viikingikülast aastaringselt tegutsev Saaremaa Viikingite Keskus – Baltikumi ainuke viikingiaega tutvustav rahvusvahelise mastaabiga omanäoline kompleks, mis loob reisimotivatsiooni ja suurendab Saaremaa konkurentsivõimet nii Mandri-Eesti kui välisriikide seas.

Toetuse summa: 185 928 €

Projekti kestus: 02.02.2022 – 31.10.2023

Projekti rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi COVID-19 pandeemiale reageerimise vahenditest.

Kodulehe arendamine

Meede:
COVID-19 põhjustatud kriisi mõjuga toime tulemine tegevuspiirkonnas” (taotlusvoor 01.04-07.04.2022)

Eesmärk ja tulemus:
Loodi uus ja funktsionaaalne koduleht, kus ka olemas e-pileti ostmise vōimalus ning Odrakojas virtuaalse külastuse simulatsioon.

Toetuse summa: 6901,2 €