SEPTEMBER 2023

9. september 2023 kell 12–14

PAJAPÄEV

Saaremaa Toidufestivali ajal ei saa meiegi muudmoodi, kui paneme paja tulele ja ootame teid kõiki viikingite köögiviljarooga sööma!
Lõkke teeme üles keskpäevaks ja pakume otse pajast hääd-paremat kell 12-14.
Lisaks on avatud seikluspargi ronimisrajad, viikingite looma-linnupark, linnuseõu koos ajastutegevustega ning pikkmaja Odrakoda kohviku-meenepoe-näitusega. Saab ka hobusõitu.
Käes on hooaja lõpp, mistõttu oleme avatud veel vaid loetud päevad septembri nädalavahetustel kell 11-18. Viimane võimalus meid sel aastal külastada!
Sissepääsu hind on sügiseselt poole soodsam 5 €.

***

10. september 2023 kell 11–18

VANAVANEMATE PÄEV ASVA VIIKINGITEGA
Kõik väikesed ja veidi väärikamas eas viikingid on oodatud pühapäeval, 10. septembril Asva viikingikülla vanavanemate päeva tähistama. Kingituseks Asva viikingite poolt on kõigile vanaemadele-vanaisadele sissepääs tasuta!
Avatud on seikluspargi ronimisrajad, viikingite looma-linnupark, linnuseõu koos ajastutegevustega ning pikkmaja Odrakoda kohviku-meenepoe-näitusega. Saab ka hobusõitu!
Käes on hooaja lõpp, mistõttu oleme avatud veel vaid loetud päevad septembri nädalavahetustel kell 11-18. Viimane võimalus meid sel aastal külastada!
Sissepääsu hind on sügiseselt poole soodsam 5 €.

***

16.–17. ja 23.–24. september 2023

SEIKLUS-SEPTEMBER ASVA RONIMISRADADEL

𝐒𝐚𝐚𝐫𝐞𝐦𝐚𝐚 𝐤ö𝐢𝐤𝐬𝐞 𝐤ö𝐫𝐠𝐞𝐦𝐚𝐝 𝐬𝐞𝐢𝐤𝐥𝐮𝐬𝐫𝐚𝐣𝐚𝐝 𝐣𝐚 𝐩𝐢𝐤𝐢𝐦 õ𝐡𝐮𝐬õ𝐢𝐭 𝐚𝐬𝐮𝐯𝐚𝐝 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐦𝐞𝐢𝐭𝐞𝐥! Kuna ilmselt nii mõnelgi kõik-kõik on uus septembrikuus, kulub sekka ära väike tuu-lu-tus.
Asva viikingiküla seikluspargis jagub vallutusradu igas mastis viikingeile. Julgemad saavad seiklusi püüda ligi 12 m kõrgustel radadel, pisikestele on päris oma seiklusmaailm. Kirsiks tordil või viikingipäraselt – torniks linnusel – on vägev, üle 100 m pikkune õhusõit.
Ootame sind seiklema septembrikuu laupäevadel ja pühapäevadel kell 11–18. Oleme avatud viimaseid päevi ja nii on ka sissepääsu hind sügiseselt soodsam.
Lisaks saab külastada loomaparki, proovida kätt linnuse tegevustes, külastada Asva näitust Odrakojas, lasta vibu ja visata kirvest ning lustida lastelinnuses.